Stäng av mobilversion
  •  
  •  

Kontakta oss

Brandingenjörer

Ingemar Aspegren
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-542 70 45
e-post: ingemar@brandrisk.se

Magnus Widlind
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-660 29 72
e-post: magnus@brandrisk.se

Håkan Sanglén
Tel: 0470-77 79 92
Mobil: 070-398 91 11
e-post: hakan@brandrisk.se

Carl Hultquist
Tel: 0470-77 79 92
Mobil: 070-145 20 22
e-post: carl@brandrisk.se

Andreas Lennqvist
Tel: 0470-77 79 92
Mobil: 070-339 50 63
e-post: andreas@brandrisk.se

Fredrik Handeland
Tel: 0455-107 92
Mobil: 070-361 11 24
e-post: fredrik@brandrisk.se

Mattias Lundqvist
Tel: 0455-107 92
Mobil: 070-661 00 86
e-post: mattias@brandrisk.se

Johannes Johansson
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-234 15 18
e-post: johannes@brandrisk.se

Love Rydberg
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-622 85 45
e-post: love@brandrisk.se

Björn Eveborn
Tel: 0480-10092
Mobil: 073-271 41 11
e-post: bjorn@brandrisk.se

Johanna Andersson
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-218 77 20
e-post: johanna@brandrisk.se

Marcus Larsson
Tel: 0470-777 992
Mobil: 070-211 74 34
e-post: marcus@brandrisk.se

Certifierade brandprojektörer

Charlotte Aspegren
Tel: 0480-100 92
Mobil: 070-290 66 59
e-post: lotta@brandrisk.se

Rittjänster

Gunilla Gärtner
Tel: 0480-100 92
e-post: gunilla@brandrisk.se

Sofia Molander
Tel: 0480-100 92
e-post: sofia@brandrisk.se

Ekonomi/administration

Anna Blomberg
Tel: 0480-100 92
e-post: anna@brandrisk.se

Våra kontor

Kalmar

Kalmarkontoret hittar du vid
Västerport i centrala Kalmar.

› Se plats på karta

Adress:
Norra Långgatan 1
Box 144, 391 21 Kalmar
Tel: 0480-100 92

Karlskrona

Karlskronakontoret hittar du nära
Stortorget.

› Se plats på karta

Adress:
Norra Smedjegatan 4
371 33 Karlskrona
Tel: 0455-107 92

Växjö

Växjökontoret ligger ett stenkast
från Växjö Domkyrka.

› Se plats på karta

Adress:
Kronobergsgatan 4
352 33 Växjö
Tel: 0470-777 992

Integritetsinställningscenter

Assign a menu in the Left Menu options.
jQuery('body').attr('style','height:200%;');